» Home

GDZIE MOŻNA UMIEŚCIĆ FOTOTAPETĘ

Generalnie wszystko zależy od Twojej fantazji. Fototapeta jest nie tylko elementem dekoracyjnym. Przy jej pomocy możesz optycznie powiększyć Twoje wnętrze. Innym zastosowaniem może być ukrywanie przy pomocy fototapety defektów wnętrza albo rozświetlenie ciemnego kąta. Możesz również wprowadzić do wnętrza element humoru, zaskoczenia lub ciekawy akcent kolorystyczny. Łatwa w instalacji fototapeta pozwoli Ci błyskawicznie odmienić Twoje wnętrza.

Fototapety i naklejki możesz umieszczać nie tylko na ścianach. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego podłoża możesz przy ich pomocy ozdobić lub odświeżyć powierzchnie takie jak przestrzeń pod szafkami kuchennymi, szafki kuchenne, drzwi, meble czy też sprzęty takie jak lodówka czy zmywarka, a nawet mało efektowny piecyk gazowy w łazience.

 

Zapraszamy

Zespół NEXTWALL

FOTOTAPETA W POKOJU DZIECKA ?

Oczywiście że tak. Tylko dzięki fototapecie i tapecie możesz łatwo i szybko dostosować wygląd ścian pokoju dziecinnego do wieku Twojej pociechy. Jeśli Twój maluszek dopiero wybiera się na świat lub jest bardzo malutki zastosuj na ścianach motywy w jasnych pastelowych kolorach. Będą one działały kojąco ale jednocześnie rozwijały ciekawość świata.

więcej

PO CO MI FOTOTAPETA ?

Pamiętasz te nędzne trzy brzózki które z dumą prezentował rodzicom sąsiad gdy byłeś dzieckiem? Dziś to już przeszłość. Dziś tapeta i fototapeta jest na czasie. To właśnie dzięki dobrze dobranej fototapecie możesz odmienić swoje cztery kąty.

więcej