» Home

FOTOTAPETA W POKOJU DZIECKA ?

Oczywiście że tak. Tylko dzięki fototapecie i tapecie możesz łatwo i szybko dostosować wygląd ścian pokoju dziecinnego do wieku Twojej pociechy. Jeśli Twój maluszek dopiero wybiera się na świat lub jest bardzo malutki zastosuj na ścianach motywy w jasnych pastelowych kolorach. Będą one działały kojąco ale jednocześnie rozwijały ciekawość świata.

Gdy nasz malec podrośnie pamiętaj o jego potrzebach. W jego pokoju nie powinno zabraknąć na ścianach ulubionych postaci z bajek, literek czy cyferek.

Przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie trochę propozycji https://www.nextwall.pl/fototapety/przeznaczenie/fototapeta-dla-dzieci

Możesz również sam wybrać inny motyw wpisując wybrane słowo kluczowe w wyszukiwarce.

Gwarantujemy że nasze tapety są naprawdę zdrowe i w pełni ekologiczne. Zastosowane przy produkcji fototapet technologie i materiały nie powodują wydzielania żadnych niebezpiecznych dla zdrowia substancji.

 Pozdrawiamy

Zespół NEXTWALL

GDZIE MOŻNA UMIEŚCIĆ FOTOTAPETĘ

Generalnie wszystko zależy od Twojej fantazji. Fototapeta jest nie tylko elementem dekoracyjnym. Przy jej pomocy możesz optycznie powiększyć Twoje wnętrze. Innym zastosowaniem może być ukrywanie przy pomocy fototapety defektów wnętrza albo rozświetlenie ciemnego kąta. Możesz również wprowadzić do wnętrza element humoru, zaskoczenia lub ciekawy akcent kolorystyczny. Łatwa w instalacji fototapeta pozwoli C więcej

PO CO MI FOTOTAPETA ?

Pamiętasz te nędzne trzy brzózki które z dumą prezentował rodzicom sąsiad gdy byłeś dzieckiem? Dziś to już przeszłość. Dziś tapeta i fototapeta jest na czasie. To właśnie dzięki dobrze dobranej fototapecie możesz odmienić swoje cztery kąty.

więcej